Gdzie ta ryba? – wtorek 27.09 TVP1 godz. 21.00

Gdzie ta ryba? – wtorek 27.09 TVP1 godz. 21.00

2022-12-19 Wyłączono przez admin

Zapraszamy wszystkich pasjonatów wędkarstwa na specjalny magazyn „Gdzie ta ryba?”, który zostanie wyemitowany na antenie TVP1 we worek 27 września o godz. 21 w paśmie Pełny obraz.

Autorzy programu, którzy kilka lat temu w magazynie śledczym Anity Gargas pokazywali patologię w nadzorze nad użytkownikami rybackimi tym razem idą krok dalej i szukają odpowiedzi na pytanie gdzie są ryby w polskich wodach?

Półtora miliona wędkarzy w całej Polsce – to biznes wyceniany na 3 miliardy złotych rocznie. Na turystyce wędkarskiej zyskują lokalne firmy, hotele, restauracje i samorządy. Jednak coraz częściej wędkarze wolą wyjeżdżać za granicę, a za nimi ich pieniądze. Od kilku lat w Polsce słychać wędkarski krzyk.

Dlaczego w polskich jeziorach brakuje ryb? Czy polityka PZW spowodowała, że najlepsze łowiska zamieniają się w pustynie wędkarskie? Co na wodach PZW robią sieci rybackie? Dlaczego wędkarstwo opiera się na starej skostniałej ustawie z 1985r. i dlaczego największa organizacja wędkarska w Polsce walczy o zachowanie obecnego systemu? Kto zarabia na bezrybiu? Zapraszamy na wędkarską podróż, która ma odpowiedzieć na pytanie: Gdzie ta ryba?

Wtorek, 27 września, TVP1, godz. 21.00 pasmo Pełny obraz.

Każdy wędkarz i sympatyk wędkarstwa powinien to zobaczyć. Udostępnijcie znajomym i na socjalmediach. Jeśli program obejrzy wiele osób zapowiadane są kolejne. Tylko tak mamy szanse wpłynąć na polityków aby wreszcie zajęli się problemem wędkarzy.

Autor tekstu: Redakcja wedkuje.pl